TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜTekirdağ Kodluyor ve STEAM Projesi
Kodlama ve Stem ile Tanışma Etkinliği
![Kodlama ve Stem ile Tanışma Etkinliği](/meb_iys_dosyalar/2019_07/02154114_16165111_kapak.jpg)
16.11.2018
Tekirdağ Kodluyor ve Stem Projesi kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü Maker, Kodlama ve Stem Laboratuvarı'nda Tekirdağ İlkokulu 3-D sınıfı öğrencilerine sınıf öğretmenleri Feyza Doğan eşliğinde kodlama ve stem tanışma etkinliği yapıldı. Stem ve kodlama ile ilgili örnekler yaptırılarak temel bilgiler verildi. Öğrenciler eğitime devam etmek istediklerini söyleyerek ayrıldılar.