TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜTekirdağ Kodluyor ve STEAM Projesi
STEM Eğitimleri Devam Ediyor
![STEM Eğitimleri Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2019_12/09104039_STEMEgitimi_1.jpg)
02/12/2019 - 06/12/2019 tarihleri arasında Süleymanpaşa Mehmet Akif Ersoy İlkokulu öğretmenlerine STEM (Temel Seviye) Kursu düzenlendi. Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü STEM-Kodlama Atölyesinde eğitim görevlisi Serkan GÜRSEL eşliğinde gerçekleştirilen eğitime gönüllü katılan öğretmenlerimiz kursu başarılı bir şekilde tamamladılar.