TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜTekirdağ Kodluyor ve STEAM Projesi
STEM Temel Seviye Eğitimleri
![STEM Temel Seviye Eğitimleri](/meb_iys_dosyalar/2019_12/03162501_STEMTemelSeviye_2.jpg)
18-22 Aralık 2019 ara tatili döneminde Saray, Kapaklı, Çorlu ve Süleymanpaşa ilçelerimizde toplam 59 öğretmenimize STEM Temel Seviye Eğitimi verildi. Saray ilçemizde Eğitim Elif AKSOY, Kapaklı ilçemizde Emine ÇERÇİ, Çorlu İlçemizde Sümeyra GÖZÜM ve Süleymanpaşa ilçemizde R.Serkan GÜRSEL tarafından eğitimler gerçekleştirildi. Öğretmenlerimiz gönüllü olarak kursa başvuru yaptığı için kurs başarı ile tamamlandı.