Teknofest 2019a Katıldık
![Teknofest 2019a Katıldık](/meb_iys_dosyalar/2019_09/19171012_20190918_124942.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi olarak, Şube Müdürümüz Harun ÖZ, öğretmenlerimiz Neslihan FİDAN, Serkan GÜRSEL ve Hanifi BELGE, dünyanın en büyük teknoloji festivali TEKNOFEST'e (İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali) katıldılar.
Festivalde projesiyle finalde yarışmaya hak kazanan Hayrabolu "Hasan Yılmaz Kurt Ortaokulu" öğrencisi Siyami Mert ATAK ve danışman öğretmenimizin çalışmaları incelendi ve yarışmalarda başarılar dilendi.
Sergilenen diğer projeler incelenerek önümüzdeki yıl ilimizden daha büyük bir katılımın sağlanması hedeflenmektedir.