TEKİRDAĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tekirdağ Kodluyor ve STEAM Projesi

TEKNOFEST 2024 Yarışma Başvuruları Açıldı: "Gelecek Sensin!"

TEKNOFEST 2024 Yarışma Başvuruları Açıldı:

Türkiye'nin önde gelen teknoloji etkinliği TEKNOFEST'in 2024 yılındaki yarışma başvuruları başladı. "TEKNOFEST ile Gelecek Sensin" sloganıyla düzenlenen prestijli yarışmalar, teknoloji tutkunlarına yüksek performanslı projelerle kendilerini gösterme fırsatı sunuyor.

TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali bünyesinde düzenlenen ve dünyanın en büyük teknoloji yarışmalarından biri olan etkinlik, bu yıl katılımcılara toplamda 25 milyon TL ödül ve 50 milyon TL'nin üzerinde malzeme desteği sağlayacak. Festival, her geçen yıl artan ilgi ve katılımcı sayısıyla Türkiye'nin tarihindeki en büyük ödüllü teknoloji yarışmalarından biri olarak öne çıkıyor.

TEKNOFEST 2024 teknoloji yarışmaları, 47 kategoride düzenlenecek. Yarışmacılar, birbirinden farklı disiplinlerde yarışarak yeteneklerini sergileme ve teknoloji dünyasında önemli bir iz bırakma şansı bulacaklar.

Başvuruların 20 Şubat 2024 tarihine kadar alınacağı etkinlik, teknolojiye olan ilgiyi artırmayı, gençlerin milli teknoloji üretme ve geliştirme konusundaki potansiyelini ortaya çıkarmayı hedefliyor.

Yarışmalara katılmak isteyenler için başvuru detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. Geleceği şekillendirmek için TEKNOFEST'e adım atın!

18-12-2023

100. Yıl Mahallesi İnci Sokak No No 17.19/1 59100 Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ - 0 282 261 20 11 Dahili 145

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.